Najlepsi w branży
W ciągu ostatnich 12 lat kolejne organizowane z sukcesem edycje targów zapewniły electronicAsia rangę najważniejszego w Azji wydarzenia w branży elektronicznej. W 2008 roku wystawy przyciągnęły ponad 560 wystawców z 17 krajów i regionów. Targi to doskonała okazja do nawiązania kontaktów handlowych i zapoznania się z sytuacją na rynku podzespołów komputerowych, ekranów i technologii projekcyjnych oraz rozwojem produkcji sprzętu elektronicznego.

Nowa strefa tematyczna – Świat Energii Słonecznej
Rosnące zapotrzebowanie na odnawialne źródła energii znacznie przyspieszyło rozwój tego sektora. W tym roku najnowsze technologie i produkty ze Świata Energii Słonecznej zaprezentowane zostaną w specjalnej strefie tematycznej.

Warto zwrócić uwagę na:
  • World of Display Technology to specjalna strefa poświęcona urządzeniom, częściom i technologiom projekcyjnym i ekranowym. 
  • W Pawilonie części i podzespołów metalowych Stowarzyszenie Przedsiębiorców Branży Metalowej Hongkongu zaprezentuje przewody, obudowy, wtyczki i radiatory.


Wielkie święto elektroniki
Równolegle do targów electronicAsia odbędzie się jesienna edycja największych w Azji i drugich co do wielkości na świecie targów HKTDC Hong Kong Electronics Fair 2009 (Autumn Edition). Innowacyjne projekty, mnóstwo okazji do nawiązania kontaktów handlowych i wymiany doświadczeń, pomogą w rozwoju Państwa firmy.

Zgłoś się już teraz!
Firmy które zarejestrują się do 21 września 2009 otrzymają BEZPŁATNE wejściówki.

Program dofinansowania dla odwiedzających
Skorzystaj z funduszu 10 mln USD na program dofinansowania dla odwiedzających, i przyjedź na targi HKTDC. Nasze dopłaty umożliwią Państwu podróż do Hongkongu na spotkanie z wiodącymi wystawcami z różnych stron świata. Więcej informacji udzieli Państwu najbliższe biuro HKTDC.

Portal handlowy hktdc.com
Warto skorzystać z możliwości wcześniejszego zlokalizowania poszukiwanych produktów na targach. W celu otrzymania listy wystawców wraz z numerem stoiska i zdjęciami produktów proszę się skierować do punktów informacyjnych oznaczonych takim znakiem.


RT
Rebecca Tse
Manager, Marketing Communications
Exhibitions Department